Golčina rezerviste rešila meč u Pazaru! Pogledajte i promašeni penal, kao i sve hajlajtse u FULL HD samo na 24sedam (VIDEO)

13.05.2024

18:45

0

Spartak se sa tri boda vratio u Suboticu

Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri Spartaka pobedili su kao gosti Novi Pazar rezultatom 1:0 u meču petog kola plej-aut grupe Superlige.

Domaćin je imao veliku šansu da povede u 45. minutu, ali Sejduba Suma nije realizovao jedanaesterac. Pobedu Subotičanima doneo je rezervista Ilija Babić prelepim golom u 74. minutu, a asistent je bio Andrej Todoroski.

Pogledajte i taj trenutak.

Na tabeli plej-auta Spartak je sad deveti sa 45 bodova, isto koliko sad ima i 10. Novi Pazar. I oba kluba su već obezbedila opstanak u Superligi Srbije.

U narednom kolu Novi Pazar gostuje Železničaru, dok će Spartak takođe u goste, protiv Radnika.

Najvažnije detalje, u FULL HD pogledajte na 24sedam.