Olimpijakos "dotukao" Vilu za finale LK! Pogledajte hajlajtse, kao i 2 gola, sve u FULL HD samo na 24sedam (VIDEO)

09.05.2024

23:05

0

Junak je Marokanac koji je Englezima dao čak pet golova u samo dve utakmice

Copyright Tanjug/AP Photo/Yorgos Karahalis

Posle Fiorentine plasman u finale Lige konferencija je obezbedio i Olimpijakos. Crveno-beli iz Pireja su i u revanšu bili bolji od Aston Vile. U prvoj utakmici u Birmingemu je bilo 4:2, a večeras 2:0.

Tako da su Grci bili veoma ubedljivi u ukupnom skoru, a kada se zna da je finale zakazano za 29. maj u Atini, na stadionu AEK-a, jasno je da će glavni grad Grčke "goreti". A Olimpijakos će imati veliku šansu da na svom tlu osvoji trofej.

Već u desetom minutu poveo je domaćin golom Ajuba El Kabija, da bi se na novi gol čekalo sve do 79. minuta. I tada je Marokanac bio strelac, pa je jasno ko je igrač utakmice na "Karaiskakiju".

Inače, u Birmingemu je bio trostruki strelac, pa je i apsolutni heroj.

Kao i što ste navikli, sve najvažnije detalje, pa i pomenute golove možete da pogledate samo na 24sedam u FULL HD.