Definicija totalnog fudbala! Spektakularno veče Lige šampiona u FULL HD! (VIDEO)

10.04.2024

22:56

0

Večeras se u Madridu i Parizu igrali prvi mečevi druga dva četvrtfinalna okršaja elitnog takmičenja

Copyright Profimedia

Četvrtfinale Lige šampiona počelo je na spektakularan način, a večeras su na programu bila druga dva okršaja u borbi za mesto u samoj završnici elitnog takmičenja.

Real i Siti, te Arsenal i Bajern u utorak su stavili na velike muke sve neutralne ljubitelje fudbala kojem spektaklu posvetiti pažnju, a identičnu stvar večeras su uradili Atletiko Madrid – Borusija Dortmund (2:1) i PSŽ – Barselona (2:3).

KRAJ U MADRIDU! Atletiko je pobedio Borusiju 2:1!

90+5 minut: STATIVA! Auu koliko sreće za Atletiko, posle šuta glavom Brandta u poslednjoj sekundi utakmice.

Pogledajte ovu šansu i iz drugog ugla...

KRAJ U PARIZU! Barselona je pobedila PSŽ 3:2 u spektakularnom meču!

90. minut: Krenula je nadoknada vremena! U Parizu će se igrati četiri, a u Madridu minut duže.

PREČKA! U istom minutu okvir gola čuva Madriđane totalnog šoka!

87. minut: Pokušava PSŽ da dođe do izjednačenja, Dembele i Mbape ovoga puta nisu uspeli.

85. minut: Korea je imao priliku da vrati Atletiku dva gola prednosti, ali...

81. minut: GOOOL! Ale vraća Borusiju u borbu za polufinale Lige šampiona. Isto kao i PSŽ, i Atletiko je ekspresno kažnjen za promašen zicer.

77. minut: GOOOL! Barsa ponovo vodi, strelac je Kristensen posle kornera. Surovo je kažnjen PSŽ!

- U istom minutu i velika šansa za Atletiko da širom otvori vrata polufinala Lige šampiona.

75. minut: STATIVA! Mnogo sreće za Barsu posle velike šanse Dembelea!

I iz drugog ugla...

71. minut: Arauho je sjajnim uklizavanjem u poslednjem trenutku izblokirao Barkolu.

70. minut: Rafinja preti iz slobodnog udarca, ali pravo u Donarumu.

- Ključa i na Metropolitanu. Još jednom je proključala vrela južnoamerička krv Čola Simeonea, koji je ušao u žestoku raspravu, čak i manji fizički kontakt sa sportskim direktorom Borusije.

62. minut: GOOOL! Rafinja je vratio Barsu u život posle sjajne asistencije Pedrija, tek što je kročio na teren!

55. minut: Barselona je na konopcima, posle šuta Barkole Ter Štegen je uz pomoć prečke sačuvao mrežu.

Malo bolje će se videti iz drugog ugla koliko je malo nedostajalo domaćinu da dođe i do trećeg gola.

53. minut: Zapretio je i Atletiko prvi put u nastavku meča.

51. minut: Pokušavaju fudbaleri Borusije da se vrate u (dvo)meč, ali zasad su im šutevi preslabi za Oblaka.

50. minut: GOOOL! Vitinja za potpuni preokret PSŽ-a!

48. minut: GOOOL! Dembele je "probušio" Ter Štegena. Biće pakleno u Parizu.

- Kakav je samo projektil ispalio Dembele u mrežu nekadašnjih saigrača.

- Krenulo je i u Madridu. U ekipi Borusije Brandt je na terenu umesto Enmečea.

46. minut: Počelo je drugo poluvreme u Parizu. Kod domaćina je Barkola zamenio Asensija, u Barsi nije bilo promena u sastavu.

KRAJ PRVOG POLUREMENA - Završena su prva poluvremena na oba meča. Barsa vodi u Parizu protiv PSŽ-a 1:0, dok Atletiko ima veliku prednost protiv Borusije u Madridu 2:0.

43. minut: Nova velika greška fudbalera Atletika, koje ovoga puta spašava Oblak.

37. minut: GOOOL! Vodi Barsa - strelac je Rafinja!

35. minut: Sada su veliku grešku na svojoj polovini napravili fudbaleri Atletika, ali za to nisu kažnjeni.

34. minut: Serhi Roberto dobija žuti karton i neće moći da pomogne Barsi u revanšu.

32. minut: GOOOL! Vodi Atletiko 2:0!

- Iz drugog ugla majstorska asistencija Grizmana.

31. minut: Prva šansa za Borusiju u Madridu.

28. minut: Li je šutirao iskosa sa desne strane, ali pravo u još jednom dobro postavljenog Ter Štegena. Imala je potom Barsa i malo sreće jer bi verovatno bio dosuđen penal za PSŽ, da se Mbape nije aktivirao iz ofsajda.

23. minut: Još jednom Donaruma sjajno interveniše, ovoga puta posle šuta Rafinje.

20. minut: Milimetri su delili Barselonu do vođstva na Parku prinčeva.

Pogledajte ovu reakciju Mendeša iz drugog ugla.

13. minut: Atraktivno je pokušao Lino, ali preslabo da se ozbiljnije ugrozi gol Borusije.

11. minut: Asensio je zapretio sa ivice kaznenog prostora, ali je Ter Štegen bio na mestu.

7. minut: Vitsel je lukavo pokušao, ali je golman Borusije ovoga puta bio na mestu.

6. minut - Prvo veliko uzbuđenje i u Parizu. Rafinja je išao sam prema golu Parižana, ali je Donaruma odlično pratio igru i pravovremenim istrčavanjem sačuvao svoju mrežu.

4. minut: GOOOOL! Vodi Atletiko, strelac je De Pol.

- Pogledajte kiks defanzivaca Borusije iz više uglova.

2. minut: Prvu šansu večeras imao je Atletiko Madrid. Morata je izblokiran u poslednjem trenutku.