Trijumf fudbala u četvrtfinalu Lige šampiona! Pogledajte gol po gol u fantastičnim mečevima u Madridu i Londonu u full HD! (VIDEO)

09.04.2024

22:55

0

Autor: P.K.

Sve bitno što se dešava pogledajte samo na 24sedam

Haverc (L) i Trosar (D) slave gol - Copyright Tanjug/AP Photo/Frank Augstein

Fantastične, neverovatne prve utakmice četvrtfinala Lige šampiona!

U duelima Real Madrid - Mančester siti i Arsenal - Bajern Minhen apsolutno je pobedio fudbal!

U Madridu smo videli dva preokreta - od 0:1 do 2:1 pa do 2:3, da bi se na kraju meč završio 3:3!

U Londonu smo takođe videli preokret - od 1:0 do 1:2, ali se meč završio 2:2!

Bogovi fudbala su bili dobri večeras, pogledajte sve golove u našem blogu uživo!

Kraj u Madridu! Real - Mančester siti 3:3

Kraj u Londonu: Arsenal - Bajern Minhen 2:2

79. minut: Valverde daje golčinu za 3:3! Kakav spektakl na Bernabeuu!

Pogledajte ovu lepoticu iz drugog ugla:

76. minut: Izjednačenje u Londonu! Trosar daje gol:

Iz drugog ugla:

71. minut: Opet preokret! Gvardiol daje za 2:3!

66. minut: Golčina Fodena! 2:2 u Madridu! Opet ta levica, ali je Lunin paradom samo ulepšao ovu golčinu:

61. minut: Laimer je bio u prilici da šutne, ali daleko iznad gola. Bajern trenutno definitivno stvara više šansi:

60. minut: Silva je stavio Lunina na muke:

59. minut: Probao je Foden u Madridu, sevnula je levica, ali pravo u Lunina:

57. minut: Gorecka je probao, ali nije tu postojala opasnost:

53. minut: Belingem je opasko zapretio!

51. minut: Rajs je probao direktno iz slobodno udarca. Lepa ideja, ali preko gola:

Počelo je drugo poluvreme!

Uskoro se nastavljaju mečevi.

Kraj prvog poluvremena u oba meča.

Ovo je bilo fantastično do sad!

39. minut: Foden je imao dobru ideju, ali bezopasno:

37. minut: Probao je Gabrijel glavom iz daljine, ali pored gola:

30. minut: Preokret u Londonu!

Penal:

I gol:

26. minut: Prilika za Vinisijusa:

22. minut: Kivior je imao šansu u Londonu:

19. minut: Valverde je imao šansu u Madridu:

18. minut: Bajern je odmah izjednačio! Gnabri! Neverovatno šta se večeras dešava u Ligi šampiona!

14. minut: 2:1 za Real! Pa da li je moguće?! Rodrigo za veliki preokret, kakva je ovo LUDNICA!

13. minut: Arsenal isto poveo! Saka za 1:0.

12. minut: Real je izjednačio golom Kamavinge! 1:1

7. minut: Haland je bio u sjajnoj šansi:

2. minut: Genijalan slobodan udarac posle dva minuta igre i Siti već vodi golom Bernarda Silve!

- Uskoro počinju mečevi. Pogledajte koreografiju iz Londona:

- Real je vezao tri pobede u Primeri i siguran je na prvom mestu tabele, sa velikih devet bodova prednosti u odnosu na Barselonu. Osvajač triple krune prošle sezone Siti se bori za titulu u trci sa Arsenalom i Liverpulom, od kojih ima bod manje, ali je blagi favorit večeras.

- Arsenal je veliki favorit protiv Bajerna, što se ne bi dalo zaključiti po rezultatima poslednjih godina, ali je sada realnost. Tim iz Minhena ulazi u meč posle dva vezana poraza u prvenstvu i mogućnošću da već za vikend i zvanično izgubi titulu.