Kakva je povreda Zahida? Duljaj otkrio sve, pa priznao da je trebalo bolje protiv Spartaka
30.03.2024 | 20:41
Partizan je delovao jako loše protiv Spartaka, ali je ipak slavio
Partizan je katastrofalno odigrao meč protiv Spartaka, ali je na kraju pobedio i tako konačno upisao trijumf u Superligi posle tri meča.
Iako je bilo vidno na terenu da crno-beli ne liče na sebe, Igor Duljaj je odbio svaku pomisao na psihološki grč, ali je doneo i jednu dobru vest: Gajas Zahid nije ozbiljnije povređen.
- Ako se uzme u obzir da nismo pobedili u poslednje tri utakmice, ova je bila zahtevna na psihološkom planu. Navikli smo navijače da igramo dopadljiv fudbal, sa dosta šansi, a danas je bilo izuzetno važno da dobijemo, dobili smo. Imali smo poluincijativu, a iz nekog straha u nekim situacijama smo žurili, trebalo je da stanemo na loptu. Dozvolili smo mnogo prekida u završnici meča. Mogli mnogo bolje kod kontri, nismo uspeli, na kraju tri boda – rekao je Duljaj za Arenu sport.
Na pitanje reportera o grču, trener Partizana je govorio o grčevima mišića Zahida:
- Zahid ne spava noću, ne pije vodu…
Reporter je pojasnio da misli na psihološki grč, a Duljaj je odgovorio:
- Ne, ne, ne. Zbog religije. On ne pije vodu, iz tih razloga je imao grčeve i to je razloga.
Naravno, u toku je Ramazan, sveti mesec muslimana, u kome oni tokom dana ne uzimaju ni hranu ni vodu.
Bonus video: