Mitrović nastavio da rešeta! Za manje od 10 minuta dao čak 2 gola, a onda nas zabrinuo (VIDEO)

30.03.2024

20:39

0

Domaćin je poveo, a onda je usledio i preokret u režiji srpskog tandema

Copyright Printscreen/X/@ActuSPL

Aleksandar Mitrović je nastavio da daje golove za Al Hilal u Saudijskoj Arabiji. Napadač reprezentacije Srbije dao je dva gola u veoma kratkom periodu u utakmici sa Al Šababom.

Ipak, nedugo potom je morao da izađe zbog povrede.

Domaćin je poveo sa 1:0, a onda je Mitrović sa dva gola preokrenuo rezultat. Prvo je pogodio sa bele tačke, u 20. minutu. Inače, pre toga je i iznudio najstrožu kaznu.

U 27. minutu "Mitrogol" je postigao drugi gol na meču, a 22. u sezoni. Asistirao je Sergej Milinković Savić i njemu je to osma asistencija u sezoni. Pogledajte, Mitroviću je ostalo samo da podmetne nogu.

Nažalost, već u 34. minutu je morao da izađe zbog povrede. Ono što brine jeste što nije bilo nikakvog kontakta. On je vodio loptu, a onda je samo počeo da šepa i seo na teren držeći se za nogu.

Posle je na vozilu izveden sa terena:

Nadamo se da nije ništa ozbiljno.

Nekadašnji napadač Partizana i Fulama je uoči ovog kola sa 20 golova drugi najbolji strelac prvenstva, iza Kristijana Ronalda koji je dao 23.