Mitro’s on fire i kad mu nije dan! Mitrović nastavio golgeterski niz, Al Hilal melje ka tituli! (VIDEO)

08.03.2024

17:22

0

Srpski napadač se iskupio za promašeni penal u prvom poluvremenu, pa overio trijumf kluba iz Rijada posle preokreta

Aleksandar Mitrović - Copyright Profmedia

Trese mreže u Saudijskoj Arabiji Aleksandar Mitrović i kada mu nije dan. Srpski napadač mogao je u petak da bude tragičar Al Hilala u malom gradskom derbiju protiv Al Rijada, ali njegov promašen penal u nadoknadi prvog poluvremena na kraju nije skupo koštao lidera Pro lige – 3:1.

I posle 23. kola nacionalnog šampionata Al Hilal ne zna za poraz, koji mu se danas smešio jer je posle Mitrovićevog promašenog penala Albulaihi postigao autogol u 52. minutu meča.

Ipak, do kraja je mašina iz Rijada uspela da napravi preokret. Najpre je Neves u 66. minutu iz penala poravnao rezultat, potom je Majkl (75’) doveo u vođstvo Al Hilal, čiji je trijumf u trećem minutu nadoknade vremena „sa kreča“ overio Mitrović.