Barselona u četvrtfinalu Lige šampiona! Svi golovi i šanse sa revanša protiv Napolija u FULL HD samo na 24sedam! (VIDEO)

12.03.2024

22:56

0

Na našem portalu pogledajte najzanimljivije detalje sa revanš meča osmine finala Lige šampiona

Radost fudbalera Barselone - Copyright Profimedia

Barselona ide u četvrtfinale Lige šampiona!

Katalonci su večeras pred svojim navijačima savladali Napoli 3:1, i ukupnim rezultatom 4:2 izborili se za mesto među najboljih osam klubova na Starom kontinentu.

Furiozno su izabranici Ćavija otvorili meč, blickrigom u 15. i 17. minutu stigli su do velikih 2:0, a kada se činilo da gostima preti rezultatski debakl usledio je potpuni obrt. Fudbaleri Barselone kao da su pomislili da su završili ceo posao, prerano povukli ručnu i dozvolili rivalu da se već do kraja poluvremena vrati meč.

A onda je u finišu meča viđena prava drama. Lindstrom je 80. minutu promašio šansu utakmice za goste da meč usmeri ka dodatnih 30 minuta meča, za šta su Napolitanci ekspresno kažnjani golom odluke, koji je u 83. minutu postigao Levandovski.

Sve najzanimljivije detalje sa meča u Barseloni mogli ste da ispratite uživo u FULL HD formatu samo na portalu 24sedam!

KRAJ! Barselona je pobedila Napoli 3:1 i ide u četvrtfinale Lige šampiona!

- Još jedna velika prilika za Napolitance odlazi u nepovrat.

- PREČKA! Nemaju ni sreće fudbaleri Napolija.

- GOOOL! Ekspresno je Napoli kažnjen. Levandovski nije imao težak zadatak posle tika-take.

- Imaće Napoli za čime da žali posle ovog promašaja Lindstroma.

- Sjajnu priliku imao je Jamal, ali je šutirao pored gola.

- Gundogan je imao priliku da Barsi otvori vrata četvrtfinala Lige šampiona.

- Poništen gol Barseloni. Jamal je bio u ofsajdu.

- U 64. minutu Lindstrom menja Politana, a Olivera Marija Ruija.

- Serđi Roberto i Romeu zamenili su Lopeza i Kristijansena u 61. minutu.

- Šansa za Barselonu, šut Rafinje zaustavio je golman Napolija.

- Prvi u nastavku prete gosti, Kviča je šutirao sa distance, ali malo pored stative.

- Počelo je drugo poluvreme, treneri nisu menjali ništa u sastavima u odnosu na početak meča.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

- Završeno je poluvreme u Barseloni, Katalonci vode protiv Napolija 2:1.

- Veliku priliku je imao Napoli da ekspresno dođe do izjednačenja, ali je Ter Štegen još jednom pokazao koliko je značajan za Barselonu.

- GOOOL! Napoli daje gol iz prve prave šanse i vraća se u meč. Strelac je Rahmani.

- GOOOL! 2:0 vodi Barselona! Strelac je Kanselo.

- GOOOL! Barsa vodi! Strelac je u 15. minutu Fermin Lopez.

- Fermin Lopez je prvu veliku šansu na meču, ali je šutirao preko gola.