Hrabre Srpkinje u finišu ostale bez elite! Dokaz da sport baš ume da bude surov! (VIDEO)

Autor: G. F.

Naše fudbalerke poražene od Islanda iako su bile bolji rival skoro ceo meč

Srbija - Island - Copyright MN Press

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije neće biti deo A divizije Lige nacija naredne sezone.

Revanš baraža, nakon 1:1 kod nas, završen je pobedom Islanda od 2:1 (0:1), iako je naša reprezentacija bila bolji rival i u ovoj 90 minuta.

Počelo je odlično golom Andree Poljak već u 6. minutu susreta, a nakon toga je sreća okrenula leđa našim fudbalerkama. Dominirale su na terenu, stvarale šanse, ali nikako nisu uspevale da postignu još neki gol.

A onda su na svojoj koži osetile koliko sport ume da bude surov. Dve kontre domaćih završile su sa dva gola za Island, a junakinja domaće selekcije bila je Sveindis Jonsotir - strelac prvog gola i asistent kod drugog, koji je realizovala Brindis Nilsdotir u 86. minutu.