22:06 >> 22:16

0

Novi trijumf crvenih đavola

Copyright Tanjug/AP Photo/Rui Vieira, Pool

Nova tri boda za Ole Gunara Solskjera i Mančester junajted. Trijumf su ostvarili na gostovanju na „Bramal lejnu“.

Savladali su Šefild junajted – 2:3 (1:2).

Domaćin je poveo u petom minutu posle velike greške golmana Hendersona, Mekgoldrik je pogodio za vođstvo. U 26. je Rašford izjednačio, a u 33. Marsijal doneo vođstvo pred odlazak na pauzu.

Po povratku na teren je Rašford dao svoj drugi gol u 51. minutu, da bi Mekgoldrik u 87. vratio nadu domaćinu. A, Šefild je u nadoknadi mogao da dođe do boda, ali se Henderson iskupio za kiks i odbranio šut Museta.

Ranije danas, na „Vila parku“ nije bilo golova u duelu Aston Vile i Barnlija – 0:0.

Puleni trenera Dina Smita imaju za čim da žale. Uputili su čak 27 šuteva ka golu gostiju, nisu uspeli da zatresu mrežu. Što zbog sjajnog golmana Poupa, što zbog nepreciznosti Griliša, Votkinsa i saigrača pred golom.