Partizanovi klinci skupo platili veliku grešku! U Humskoj završili priču u Ligi šampiona! (FOTO)

07.02.2024

16:58

0

Početkom drugog poluvremena viđena je i dramatična scena

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da se plasiraju u osminu finala Omladinske Lige šampiona, pošto je na stadionu u Humskoj bolja bila Braga.

Rezultat je bio 2:0, a vodeći gol u 64. minutu dao je Rožer Fernandeš. Svemu je prethodila greška Alekse Ćelića koji nije izbacio loptu na vreme posle odbrane Vanje Radulaškog. To je iskoristio vezista portugalskog tima i trasirao put ka pobedi.

Crno-beli su posle toga više napadali, što je ostavilo prostora Bragi za kontranapade. Konačan rezultat je postavljen u prvom minutu sudijske nadoknade, a strelac je bio Afonso Fereira Duarte.

Inače, prema pravilima igran je samo jedan meč, i nažalost momci koje predvodi Nenad Stojaković nisu uspeli da iskoriste prednost domaćeg terena.

Utakmicu na stadionu "parnog valjka" je obeležila i dramatična scena, kada je jedan od fudbalera gostiju pao na teren, pošto ga je lopta pogodila u glavu. Posle ukazane pomoći, meč je nastavljen.