Prekidan meč u Engleskoj! Navijači se prvo tukli na tribinama, a onda i na terenu! (VIDEO)

16:12

0

Huligani se tukli kao nekad u toj zemlji

Copyright Printscreen/X/@DavidCWba

Fudbaleri Vulverhemptona plasirali su se u osminu finala engleskog FA kupa, pošto su u gostima savladali Vest Bromvič rezultatom 2:0.

Utakmicu su obeležili neredi navijača zbog čega je meč bio prekinut u 81. minutu pošto je Vulverhempton poveo 2:0. Navijači dva kluba su se prvo sukobili na tribinama, a glavni sudija Tomas Bramal prekinuo je meč i poslao je fudbalere oba tima u svlačionicu.

Neredi pristalica dva kluba su se potom preneli i na teren, a britanski mediji navode da je morala da interveniše lokalna policija, koja je nekako uspela da vrati navijače na tribine.

Utakmica je nastavljena posle prekida od više od 30 minuta. Lokalni mediji prenose da za sada nema informacija da li ima povređenih i uhapšenih navijača.

Golove za Vulverhempton postigli su Pedro Neto u 38. i Mateus Kunja u 78. minutu.

Utakmice osmine finala FA kupa biće odigrane 28. februara.

Izvor: Tanjug