Čukarički se izvukao iz ivanjičkog blata! Bomba Stankovića će biti u konkurenciji za gol sezone! (VIDEO)

10.12.2023

17:28

0

Brđani u samoj završnici meča uspeli da dođu do tri boda na gostovanju protiv Javora

Stojković postiže pobedonosni gol za Čukarički u Ivanjici - Copyright Printscreen/Arena sport

Vratio se Čukarički na trijumfalni superligaški put. Posle nekoliko veoma razočaravajućih rezultata, „brđani“ su u nedelju na gostovanju protiv Javora ostvarili treću vezanu pobedu u nacionalnom šampionatu 2:1.

Nije nikome bilo lako da igra fudbal ovog popodneva u ivanjičkom blatu. Ono, ipak, nije omelo Nikolu Stankovića da u 88. minutu uhvati volej sa preko 20 mtara i pravom bombom donese beogradskom timu pobedu koja ga ostavlja u priključku i borbi za treće mesto na kraju sezone.

Čukarički je poveo preko Đorđa Ivanovića u 8. minutu, u 55. je izjednačio Bosić, a onda je Stojković postigao gol koji će bez dileme ući u konlurenciju za najlepši u sezoni.