Ljuta bitka u Surdulici! Domaćin u finišu iščupao bod, i to tek posle poziva iz VAR sobe! (VIDEO)

10.12.2023

16:36

0

Autor: G. F.

Radnik i Voždovac remizirali u 18. kolu Superlige

Gol Radnika u duelu sa Voždovcem - Copyright printscreen/tvarenasport

Surdulica je danas svedočila pravoj prvenstvenoj utakmici 18. kola Superlige i velikoj borbi sve do poslednjeg zvižduka sudije.

Radnik i Voždovac podelili su bodove - 1:1 (0:1), a pored dva gola bilo je dosta toga fudbalskog da se vidi na utakmici. Šteta je samo što na tribinama nije bio veći broj navijača, ali je sigurno i hladno vreme uticalo na posetu.

Gosti su poveli u 14. minutu preko Džuniora Flemingsa. Nakon centaršuta Borisava Burmaza iz kornera Jamajkanac je odlično skočio i glavom savladao Ranđeloviča. Sve do samog finiša susreta, uz opravdano poništen gol sa kraja prvog poluvremena, domaći su bili na ivici poraza.

A onda je u 81. minutu Vukašin Đurđević konačno uspeo da donese izjednačenje. I to tek nakon intervencije iz VAR sobe.

Prava drama viđena je u 4. minutu nadoknade vremena kada je Filip Damjanović glavom pogodio prečku gola Radnika.