Ronaldo, hvata li te strah? Mitrović ponovo strelac, Portugalac mu beži za samo jedan gol! (VIDEO)

08.12.2023

16:59

0

Autor: G. F.

Srpski napadač 14. put u sezoni zatresao mrežu rivala njegovog Al Hilala

Aleksandar Mitrović ponovo strelac - Copyright Printscreen/Twitter/FootColic

Srpski fudbalski reprezentativac Aleksandar Mitrović nastavlja sa cepanjem protivničkih mreža u Saudijskoj Arabiji.

U dresu lidera u prvenstvu Al Hilala Mitrović je postigao 14. gol i sada mu čuveni Kristijano Ronaldo beži za samo jedan pogodak.

Do gola na sedmoj utakmici zaredom u šampionatu Srbin je stigao u 30. minutu na gostovanju Al Dausari.

Najpre je nad Mitrogolom napravljen penal, a on je uzeo loptu i rutinski savladao golmana rivala. Prethodno je u 20. minutu Salem Aidavsar doveo Al Hilal u vođstvo od 1:0, a do kraja poluvremena domaći su smanjili na 2:1 golom Tarika Mohameda.