Zvezdin biser načeo Radnički, a onda je Katai bacio magiju! Kao nekada Maradona na Marakani! (VIDEO)

06.12.2023

18:34

0

Crveno-beli furiozno otvorili meč sa Nišlijama… Za manje od 20 minuta tri lopte u mreži gostiju

Aleksandar Katai postiže gol protiv Radničkog - Copyright Printscreen/Arena sport

Manje bojazni je možda i bilo na „Marakani“ uoči duela osmine finala Kupa Srbije protiv niškog Radničkog, međutim momci u crveno-belim dresovima ekspresno su odagnali svaku sumnju u konačan epilog meča.

Za manje od 20 minuta Zvezdini fudbaleri spakovali su tri lopte u mrežu Nišlija, a posebno efektan bio je gol Aleksandara Kataija.

Goste je u 12. minutu otvorio Knežević. Još jedan biser iz Zvezdine omladinske škole nagrađen je pravovremenim dodavanjem sa sjajnu kretnju bez lopte, a onda je loptu po zemlji, sa desne strane, plasirao u suprotni ugao gola Radničkog.

Samo pet minuta kasnije na semaforu je već pisalo 2:0, a svoju magiju pokazao je Aleksandar Katai. U maniru Dijega Maradone, na istom golu ispod severa najvećeg sprskog stadiona, Zvezdin Magiko je sa 20-ak metara „bocnuo“ loptu i savladao golmana Nišlija.