Zvezda nije smela da gubi na poluvremenu: I Bukari se baš brukao! (VIDEO)

0

Autor: D. P.

Loša reakcija igrača iz Gane

Copyright printscreen

Zvezda gubi na poluvremenu 2:0 protiv Jang bojsa, ali prema prikazanoj igri i stvorenim šansama crveno-beli su morali da vode.

Zašto to nije tako jedini razlog je dekonctracija najisturenijih fudbalera crveno-belih. Prvo je Šerif Ndiaje u 4. i 4. minutu promašio zicere, da bi mu se svojim lošim potezima i procenama pridružio Osman Bukari.

Reprezentativac Gane je u 6. minutu sam šutirao preko prečke, da bi u 24. minutu izašao sam ispred golmanma Raćopija i neshvatljivom reakcijom dozvolio da ova odlična prilika ode bestraga.

Bukari nije stigao ni da šutira, jer je prejakim pasom kod drugog dodira sa loptom omogućio čuvaru mreže domaćeg tima da laganim uklizvanjem zaustavi ovaj napad hvatanjem žive lopte.