Dušan silni junak Istanbula: Ceo stadion skandirao ime kapitena Orlova! (VIDEO)

19:30

0

Tadić preokrenuo rezultat i najzaslužniji za trijumf Fenerbahčea

Dušan Tadić - Copyright Profimedia

Fudbaleri Fenerbahče pobedili su Karagumruk sa 2:1 u 13. kolu turskog prvnestva posle velike borbe.

Najzaslužniji za tri boda kluba iz Istnabula bio je srpski fudbaler Dušan Tadić, koji je sa dva gola napravio preokret u drugom poluvremenu, i time doneo trijumf svojoj ekipi.

Gosti su poveli preko Džan Kelesa u 39. minutu, a onda u nastavku meča na scenu stupa kapiten Orlova.

Prvo je sa penala u 48. minutu doneo izjednačenje, a deset minuta kasnije sjajno je reagovao u šesnaestercu rivala i doveo Fener do vođstva, koje su uspeli da zadrže do kraja utakmice i time zadržali prvu poziciju u turskom prvenstvu.

Naravno, to su znali navijači kluba iz Istnabula da pozdrave, i u jednom trenutku ceo stadion je skandirao ime Dušana Tadića.

Izvor: M. N.