Milan pobedio Fiorentinu, ali o tome niko neće pričati! Na San Siru je ispisana istorija Serije A!

23:18

0

Frančesko Kamarda postao je najmlađi debitant u istoriji elitnog ranga italijanskog fudbala

Frančesko Kamarda - Copyright Profimedia

Fudbaler Milana Frančesko Kamarda postao je najmlađi debitant u istoriji Serije A pošto je zaigrao za "rosonere" u pobedi nad Fiorentinom (1:0) sa samo 15 godina, osam meseci i 15 dana.

Kamarda je u 83. minutu zamenio srpskog internacionalca Luku Jovića i upisao se u istoriju italijanskog fudbala.

Milan na debiju Kamarde u meču 13. kola Serije A savladao kod kuće Fiorentinu rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Teo Ernandez iz penala u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Izvor: Tanjug