Partizanovi klinci čekaju revanš Lige šampiona sa 2 problema! Nije samo poraz!

16:26

0

Izgubili su u Moldaviji sa 2:0

Copyright FK Partizan

Omladinci Partizana poraženi su od Šerifa u Moldaviji rezultatom 2:0 (2:0), u prvom meču drugog kola Lige šampiona za taj uzrast.

Domaćin je u Tiraspolju poveo već u 8. minutu, kad Dan-Anđelo Bocan matirao golmana Partizana Vanju Radulaškog. U 15. minutu je već bilo 2:0, strelac je bio Artjom Dijinari posle asistencije Nikolaja Kovalskog.

Iako su do kraja meča izabranici Nenada Stojakovića bili bolji u svim segmentima igre, nisu uspeli da krunišu inicijativu i iskoriste nekoliko povoljnih šansi, pa će u Beogradu morati da jure minus od dva gola i to bez Janka Jevremovića, koji je dobio direktan crveni karton u sedmom minutu sudijske nadokande.

Revanš meč će biti odigran 29. novembra na stadionu Partizana.

Pobednik dvomeča će se plasirati u baraž za plasman u osminu finala, u kom će igrati protiv neke od drugolasiranih ekipa iz grupne faze.

Izvor: Tanjug