Nije mnogo razmišljao, već odmah iz prve: Golčina Marjanovića sa više od pola terena za pobedu Napretka (VIDEO)

18:59 >> 19:18

0

Poveli su gosti iz Lučana

Copyright Saša Marjanović, MN Press

Napredak je posle preokreta pobedio lučansku Mladost u utakmici 5. kola Superlige Srbije. Rezultat je bio 2:1.

Poveli su gosti, u 40. minutu, autogolom Dejana Kerkeza, posle centaršuta Nikole Jojića, a na izjednačenje se čekalo do 56. minuta. Tada je Ognjen Mršić, posle centaršuta sa leve strane, glavom sa nekoliko metara poslao loptu u mrežu.

Onda je u 76. minutu, oduzeta lopta, a Saša Marjanović nije gubio vreme. Sa nešto više od pola terena, poslao je loptu u gol gostiju iz Lučana. Ovaj evrogol je bio dovoljan za treći trijumf Kruševljana u sezoni.

Ovo je ujedno bila i poslednja utakmica dana.

U sledećem kolu, Kruševljani će gostovati u Subotici, Spartaku, dok će Mladost dočekati Radnik.