Početak iz snova: Pešić pokazao Turcima da zna posao (VIDEO)

05:05 >> 06:44

0

Startovalo i prvenstvo Turske

Copyright Printscreen/YouTube/Ibrahim güneş

Počelo je takmičenje i u turskoj Superligi. Karagumruk je upisao pobedu, nad Gacijantepom, od 3:2, a jedan od strelaca je bio i Aleksandar Pešić.

Poveo je Karagumruk autogolom Papija Đilobođija, da bi u 17. minutu Anhelo Sagal izjednačio sa bele tačke. Samo dva minuta kasnije, upisao se u strelce i Pešić.

Posle odličnog dodavanja, glavom je ubacio loptu u mrežu. Pogodak pogledajte na 0:55 snimka, za 2:1.

U samoj završnici prvog poluvremena, Sagal je dobio drugi žuti karton, pa je posao Karagumruku bio olakšan. U 50. minutu, Pešić je dobio žuti karton jer je sudija ocenio da je želeo da iscenira penal. Samo 20 minuta kasnije je zamenjen bivši napadač Crvene zvezde i brojnih inostranih klubova.

U 90. minutu, Ahmad Musa je povećao na 3:2, a poraz je ublažio Đilobođi.

Podsetimo, Pešić je nedavno napustio Makabi iz Tel Aviva, kada je grad u Izraelu bio raketiran. Čak se spominjala mogućnost povratka u Ljutice Bogdana, ali se taj plan nije realizovao.