Debi iz snova Saše Ilića! Prva pobeda u sezoni, a do nje se došlo u završnici meča od 115 minuta!

29.10.2023

06:49

0

Legendarni kapiten partizana stigao u Grčku pre nekoliko dana

Saša Ilić - Copyright MN Press

Saša Ilić je uspešno debitovao na klupi Atromitosa. U utakmici 9. kola prvenstva Grčke ekipa nekadašnjeg kapitena Partizana slavila je protiv Panetolikosa sa 3:2. I to im je bio prvi trijumf posle devet utakmica tekuće sezone. Na ovaj način se izjednačio po broju bodova sa pomenutim rivalom. Sada imaju po šest bodova.

Inače, gol za pobedu u meču koji je trajao 115 minuta dao je u devetom minutu nadoknade Nikos Vergos.

Gostujući sastav poveo je u 24. minutu preko Almeide Duartea, da bi Gaetan Robail sa dva gola doneo prednost Atromitosu. Francuski vezista je bio strelac u 49. i 73. minutu, ali je u 82. minutu Panetolikos preko Jorgosa Liavasa došao do izjednačenja.

Poslednja dva minuta gosti su proveli bez Fakunda Pereza koji je dobio drugi žuti karton.

U narednom kolu tim Saše Ilića gostovaće Arisu, dok Panetolikos dočekuje Asteras.

Srpskom treneru ovo je treći angažman u karijeri, pošto je vodio Čukarički i CSKA iz Sofije.