Ludnica na Marakani, golovi pljušte kao kiša! Zvezda vodi, Javor dva puta izjednačio, pogledajte! (VIDEO)

21.10.2023

20:10

0

Autor: P.K.

Golovi se ređaju kao na traci

Mijatović daje gol za Zvezdu - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Kakva drama na stadionu "Rajko Mitić"! Šestostruki uzastopni šampion Srbije Crvena zvezda opsedala je gol Javora u prvom poluvremenu, pogodila dve prečke i stativu, ali je na kraju vodila samo 1:0.

Onda je drugo poluvreme počelo šokom – autogol Đige je vratio Javor u igru:

Ipak, radost gostiju je kratko trajala, jer je Olajinka samo tri minuta kasnije vratio Zvezdu u vođstvo:

Kada se očekivalo da Zvezda prelomi, Bosić je sjajno reagovao i matirao Glazera. Mada, treba reći da drugi gol ide na dušu defanzivne linije crveno-belih, koja je potpuno pukla po levoj strani: