Sudiju uhvatili grčevi, urlao od bolova - tražio pomoć fudbalera: I njima to može da se dogodi! (Video)

02.10.2023

11:43

0

Na meču između Rome i Frozinonea u 7. kolu Serija A dogodila se nesvakidašnja situacija

Sudija Marketi - Copyright Printscreen/Twitter

Fudbaleri Rome pobedili su Fozinone sa 2:0 u sedmom kolu Serija A, a meč je obeležio sudija Mateo Marketi.

Naime, glavnog delioca pravde su u 86. minutu uhvatili grčevi obe noge, odmah je legao na zemlju, tražio pomoć, a među prvima mu je prišao fudbaler Rome Hosem Auar.

Na licu sudije se moglo videti da mu nije dobro, čak se uhvatio za glavu od bolova, ali na sreću sve se završilo najbolje za Marketija, koji je ipak utakmicu priveo kraju bez većih posledica.

Inače, golove za Vučicu su postigli Romelo Lukaku u 21. i Lorenco Pelegrini u 83. minutu meča, a asistent kod oba pogotka je bio Paulo Dibala.

Roma je trenutno na 12. poziciji na tabeli, sa samo osam bodova nakon sedam odigranih susreta, dok je Frozinone deseti s bodom više u odnosu na Romu.

Rimljani će u sledećem kolu, gostovati Kaljariju, dok će Frozinone na svom terenu ugostiti Veronu, a onda sledi pauza pred kvalifikacije za plasman na Evropsko prvenstvo u Nemačkoj sledeće godine.

Izvor: M. N.