Ovako su Zahid, Saldanja i Natho vratili Partizan u život! Radnik ispustio 2:0 sa poluvremena! (VIDEO)

17.09.2023

21:32

0

Autor: G. F.

Crno-beli igraju još jednu utakmicu za kidanje živaca navijačima

Saldanja pogađa sa penala - Copyright MN Press

Ništa nije slutilo na dobro po crno-bele posle prvog poluvremena utakmice 7. kola Superlige.

Gubio je Partizan u Humskoj od Radnika sa 2:0, posle golova Gađića u 6. i Duronjića u 27. minutu

U drugom poluvremenu su sve dali na ofanzivu i to im se isplatilo. Najpre u 61. minutu posle gola rezerviste Zahida, a zatim i u 80. kada je Saldanja iskoristio penal koji je nad njim i napravljen.

Pritisak Partizana bio je još žešći i isplatio se u samom finišu susreta! Fauliran je Saldanja na pola metra od gola Radnika i sudija je pokazao na belu tačku.

Sada je precizan bio Natho i Partizan je preživeo tešku utakmicu i upisao tri boda.