SMS se radovao, brat mu tugovao: Lacio počeo "trojkom", Sergej upisao i gol i asistenciju, pa može li bolje?

21.08.2021

20:45 >> 20:59

0

Slavili su gosti, u oba meča

Copyright Sergej Milinković-Savić, Tanjug, Marco Bucco/LaPresse via AP

Lacio je odlično otvorio novu sezonu u Seriji A. Ekipa Mauricija Sarija je na gostovanju Empoliju slavila sa 3:1, uz odličnu partiju Sergeja Milinković-Savića. Reprezentativac Srbije je bio strelac i asistent.

Domaćin je poveo, pogotkom Filipa Bandinelija, već u četvrtom minutu, ali je samo dva minuta kasnije izjednačio popularni SMS. U 31. minutu bilo je i 2:1. Strelac, Manuel Lazari, a asistent Milinković-Savić.

Već u 41. minutu, Ćiro Imobile je pogodio sa bele tačke i ispostavilo se postavio konačan rezultat.

U drugom meču, večernjeg programa Atalanta je kao gost pobedila Torino. Rezultat je bio 2:1. Poveli su gosti iz Bergama, golom Luisa Muriela, na dodavanje Josipa Iličića. Izjednačio je Torino, pogotkom Andree Belotija u 79. minutu, a konačan rezultat je postavio Roberto Pićoli u trećem minutu sudijske nadoknade.

Za Torino, sve vreme je branio Vanja Milinković-Savić (rođeni brat Sergeja), dok je Saša Lukić igrao samo u prvih 45 minuta.