Sergej ide na Ronalda! Srbin već ima šansu za prvi trofej

08:36

0

Srpski reprezentativac već postizao golove, a upisao je i asistenciju

Sergej Milinković-Savić - Copyright Al Hilal

Sergej Milinković-Savić imaće priliku da u subotu osvoji svoj prvi trofej u novom timu, Al Hilalu. Igraće u finalu Arapskog kupa šampiona i to protiv Al Nasra za koji nastupaju i Kristijano Ronaldo i Sadio Mane.

Doskorašnji fudbaler Lacija i reprezentativac Srbije upisao je i asistenciju u pobedi nad Al Šababom od 3:1. Inače, već je davao golove za novi tim.

Prvo je Mohamed Kano je na asistenciju Rubena Neveša doneo prednost, Malkom je udvostručio vođstvo posle dodavanja "SMS-a", da bi nakon počasnog gola Gustava Kueljara za Al Šabab konačan rezultat postavio Abdulah Al Hamdan.

Na tome mu je čestitao i Fudbalski savez Srbije.

U drugom polufinalu, Al Nasr je pobedio Al Šortu, a jedini gol sa bele tačke u 75. minutu je dao Ronaldo. Portugalcu je takođe, u prvom poluvremenu i poništen gol zbog ofsajda.

Finale je na programu u subotu, od 20 časova po srednjevropskom vremenu.