Mihajlović: Andrea, zašto kasniš na poluvreme? Beloti: Mister, menjao sam skočni zglob!

20.12.2020

15:18 >> 16:28

0

Zanimljiv dijalog srpskog trenera i kapitena Torina

Copyright ProfimediaMichele Nucci / LM

Utakmica Torina i Bolonje završila se 1:1, čime mogu biti zadovoljniji igrači srpskog stručnjaka Siniše Mihajlovića, budući da su domaći poveli golom Simonea Verdija u 69. minutu. Zanimljiv događaj zbio se posle pauze. Kamere su uvatile momenat kada su razgovarali Mihajlović i kapiten “bikova” Andrea Beloti, koji je kasnio sa dolaskom iz svlačionice.

– Mister, morao sam da promenim skočni zglob!

Beloti je pokazao na bolno mesto zbog kojeg je kod domaćih postojao opravdani strah da će u nastavku meča morati da improvizuju bez njega, budući da je i napadač Bonacoli bio van konkurenciji za ovaj meč.Na golu domaćeg tima stajao je Vanja Milinković-Savić, dok je na svojoj standarnoj poziciji iza napadača igrao Saša Lukić.

Mihajlović je posle meča izjavio da je zadovoljan stavom njegove ekipe i da su prema svemu prikazanom zaslužili da pobede.

Torino je na pretposlednjem 19. mestu, dok je Bolonja 13. sa sedam bodova više od svog današnjeg rivala.