Zavladala Mesimanija u Majamiju! Američki džet-set došao da isprati debi Mesija za Inter! (GALERIJA)

22.07.2023

09:39

0

Autor: D. P.

Glamur na svet strane

Copyright tanjug AP/Profimedia

Sve što Amerikanci vole da vide na jednom spektaklu, dogodilo se sinoć u Majamiju na debiju Lea Mesija za Inter protiv meksičkog Kruz Azula.

Glavni junak je postigao gol po filmskom scenariju. U 94. minutu, iz slobodnog udarca, preko živog zida, za konačnih 2:1.

Na terenu pobeda, oko njega glamur i džet-set.

Mesijev prvi meč za Inter Majami došli su da isprate prva zvezda NBA Lebron Džejms, teniska legenda Serena Vilijams, starleta Kim Kardašijan, holivudski star Mark Entoni...

Naravno, Bekamovi su bili obavezan dekor, jer su domaćini spektakla i glavni "krivci" što se fudbalski bog našao među Amerikancima na Floridi.

Posle meča Kim Kardašijan je rekla da ovaj meč nije smela da propusti zbog sina:

- Moj sin je veliki navijač Mesija. Veoma je srećan što ga je danas video. Sin je opsednut fudbalom - rekla je Kardašijan.