Šarloa gazi redom u Belgiji: Pao i Beršot za šesti trijumf u nizu

18.09.2020

20:46 >> 20:48

0

Naredni rival Partizana u kvalifikacijama za Ligu Evrope pred svojim navijačima slavio ubedljivu pobedu rezultatom 3:1

Copyright Profimedia/BRUNO FAHY,

Crno-belima neće biti svejedno narednog četvrtka kada izađu na duel vodećem timu Belgije. Ekipa Šarloa ostvarila je i šestu pobedu u isto toliko odigranih mečeva, a njihovu snagu su poslednji osetili igrači Beršota, koji su sa stadiona ispraćeni rezultatom 3:1 (2:0).

Strelci za “zebre” bili su Kaveh Rezai u 29. i 67. minutu iz penala i Ali Golizadeh u 55. minutu. Jedini gol za goste postigao je Japanac Suzuki u poslednjim trenucima utakmice.

Šarloa ovom pobedom nad drugoplasiranim timom suvereno drži čelo tabele belgijske lige sa šest bodova više od Beršota. Protivnik Vojvodine, tim Standarda, igra u nedelju (16.00) protiv Kortrajka pred svojim navijačima.