Moćni Englezi: Kejn nastavio da rešeta protivničke mreže!

21:20

0

Goldi Albioni lako do trijumfa nad Ukrajinom sa 2:0

Hari Kejn - Copyright Tanjug/AP

Fudbaleri Engleske očekivano su slavili protiv Ukrajine sa 2:0 u 2. kolu kvalifikacija za plasman na EP sledeće godine.

Pobednik je odlučen već u prvom poluvremnu golovima Hari Kejna u 37. minutu posle odlične asistencije Bukaja Sake.

Samo tri minuta kasnije u listu strelaca se upisao upravo Sake, koji je postigao gol za duplo vođstvo i već tada se znalo da će Gordi Albioni lako doći do tri boda.

Ipak, mogao je rezultat biti i ubedljiviji, a koliko su dominantni bili domaći svedoči i podatak da Ukrajinci nisu imali šut u okvir gola tokom čitavog meča.

Uz to, gosti u drugih 45 minuta doslovno nisu zapretili, i nisu imali ni jedan jedini šut ka golu Engleske.

Kada je reč o ostalim mečevima, Island je na gostujućem terenu demolirao Lihtenštajn sa 7:0, dok je Slovenija kod kuće bila bolja od San Marina sa 2:0.

Izvor: M. N.