Luka Jović srušio Milan! Srbin zna i može, treba mu samo da igra, pogledajte kako se sjajno snašao (VIDEO)

0

Autor: P.K.

Posle odličnih igara u Evropi, sada trese mreže i u Seriji A

Luka Jović - Copyright Tanjug/Massimo Paolone/LaPresse via AP

Luka Jović je bio odličan u Evropi, a sada je doneo Fiorentini pobedu protiv Milana! Tim iz Firence je u 25. kolu naneo udarac aktuelnom prvaku u borbi za ligu šampiona, pošto je slavio 2:1.

Drugi gol delo je Jovića, koji je ušao u igru u 82. minutu i posle samo pet minuta je pokazao zašto ga je svojevremeno tražilo pola Evrope.

On se sjajno pozicionirao i ispratio centaršut Dodoa, a onda je skočio i u padu glavom uputio loptu u suprotnu stranu od golmana za 2:0. Majstorija!

Teo Ernandez je u nadoknadi vremena postigao gol za Milan, tako da se ispostavilo da je Lukin pogodak u stvari bio pobednički. Viola je povela iz penala u 49. minutu, a strelac je bio Gonsales.