04.10.2020

16:09 >> 16:18

0

Ubedljive pobede Genta i Slovana

Prvi rival Crvene zvezde u Ligi Evrope biće Hofenhajm, u gostima, a potom u Beograd dolaze Slovan, pa Gent.

Videćemo kako će crveno-beli otići na predstojeću pauzu zbog termina za reprezentacije, pošto je u toku duel sa Napretkom, a pomenuti timovi u različitim raspoloženjima dočekali su kraj ovonedeljnih obaveza u svojim prvenstvima.

Hofenhajm je u subotu izgubio u Frankfurtu od Ajntrahta 1:2, dok su igrači Genta i Slovan Libereca bili raspucani dan kasnije.

Prvi su u 8. kolu belgijskog prvenstva kao domaćini “razbili” Beršot 5:1 i prekinuli niz od tri pobede. Po dva gola dali su Jaremčuk i Depoitr, a Samois je upotpunio “petardu”.

Slovan je u 6. kolu Češkog prvenstva, takođe na svom terenu, bio bolji od Pribrama 3:0. Sva tri gola dao je rezervista Mihail Rabušic, koji je zaigrao od 57. minuta. Doduše, dva iz penala.

Što se tiče Hofenhajma, sjajnu golgetersku seriju nastavio je Andrej Kramarić svojim šestim golom u prva tri kola Bundeslige, ali to nije bilo dovoljno da ekipa ostane neporažena u Frankfurtu. Mijat Gaćinović je igrao od 72. minuta.