Gol Brašanca nedovoljan za pobedu Osasune

0

Autor: Milan Nastić

Elče i klub iz Pamplone igrali 2:2

Copyright Profimedia.rs

Fudbaleri Elčea i Osasune igrali su 2:2 u 15. kolu Primere. Za goste iz Pamplone je gol postigao srpski fudbaler Darko Brašanac u 65.minut, postigavši drugi pogodak, ali ni to im nije bilo dovoljono da odnesu čitav plen.

Prvi je postigao Garsija u 10.minutu, dok su za domaćine golove dali Fidel u 46.i Kariljo u 78. minutu.

Osasuna je završila meč sa 10 igrača pošto je isključen Peres u drugom minutu nadoknade, zbog drugog žutog kartona koji je dobio za simuliranje. Elće je 15. sa 15 bodova, jedan bod više od Valjadolida koji je prvi u zoni ispadanja i tri više od pretposlednje Osasune.

Sevilja je stigla do važnih bodova na gostovanju Valensiji. Tim iz Anadaluzije jes slavio minimalnim rezultatom od 1:0,golom Suse u 81.minutu.

Za domaćine nije igrao Uroš Račić zbog povrede,dok je Nemanja Gudelj ušao na teren u 86.minutu za gostujući tim.

Ovim trijumfom Sevilja se nalazi na petom mestu sa 23 boda, dva manje od četvrtoplasiranog Viljareala, ali imaju utakmicu manje.