Srbin ispašta zbog greške golmana! Milenković postigao autogol, Fiorentina tragično izgubila od Milana!

13.11.2022

19:26

0

Autor: G. F.

Naš štoper bio jedan od najboljih igrača na terenu

Nikola Milenković - Copyright Profimedia

Umesto da navijači Fiorentine pričaju o tome kako su otkinuli bod favorizovanom Milanu, ali su kućama otišli s gorkim ukusom u ustima.

Milan - Fiorentina 2:1 (1:1). Leao je doveo domaće u vođstvo već u 2. minutu, Barak je izjednačio u 28, a do 92. minuta najbolji fudbaler gostiju, naš reprezentativac Nikola Milenković postigao je autogol i poneo ulogu tragičara.

Ni kriv ni dužan! Njegov autogol direktna je poseldica kardinalne greške golmana Fiorentine koju je golman Teraćano napravio. Loše istrčavanje čuvara mreže gostiju, promašio je celu loptu i ona je nesrećno od Milenkovićevog kolena završila u golu.

Luka Jović je igrao od 75. minuta i uspeo da zaradi žuti karton, dok e Aleksa Terzić šansu dobio u 75. minutu susreta.