Frka i panika u Argentini, Mesi je povređen! Neće trenirati bar nedelju dana, šta će biti s Mundijalom?
05.11.2022 | 13:29
PSŽ objavio da Lionel ima upalu Ahilove tetive i da neće igrati sa Lorijenom u ovom kolu
Već imamo nekoliko velikih fudbalskih zvezda koje neće nastupiti na Svetskom prvenstvu u Kataru, a vest koja je danas stigla iz Francuske popalila je sve alarme.
Posebna frka se digla u Argentini jer je u centru pažnje njihova ikona Lionel Mesi. Klub za koji Mesi igra PSŽ objavio je da je Argentinac povređen i da neće biti u timu za duel sa Lorijenom.
Radi se o upali Ahilove tetive koja se smatra lakšom povredom, ali je i to bilo dovoljno za paniku u Mesijevoj domovini.
- Mesi ima problem sa upalom Ahilove tetive. Povreda je lakše prirode i očekuje se da će se vratiti treninzima sledeće nedelje - stoji u saopštenju kluba.
I dok Argentinci strahuju šta će biti ukoliko oporavaka ne bude tekao po planu, ima i onih koji veruju da je Mesi primenio taktiku brazilskog selektora i tražio od kluba dane odmora kako bi što spremniji dočekao Mundijal. Poznato je da je već tražio da 13. novembra ne igra protiv Oksera iz istog razloga.