Pogledajte golove sadašnjeg i bivšeg partizanovca! Večeras je baš zanimljivo u Humskoj (VIDEO)

18:42

0

Na poluvremenu je bilo 2:1 za crno-bele

FK Partizan - Copyright Printscreen/YouTube/TV Arena sport

Nije falilo golova večeras u Humskoj. Do 69. minuta viđeno ih je čak pet, a u drugom poluvremenu utakmice između Partizana i Javora čak dva.

Na pauzu se otišlo sa rezultatom 2:1, a onda je u 64. minutu pogodio Marko Živković.

Defanzivac je reagovao kao pravi napadač.

Međutim, Ivanjičani se nisu predavali, pa je ubrzo bilo i 3:2. Posle duela dva Kristijana, Belića i Tojčića, sudija Stojanović je pokazao na belu tačku.

Siguran izvođač je bio Petar Gigić. Međutim posle gola, nije se radovao, što je i razumljivo jer je svojevremeno i nosio dres kluba iz Humske.