Ohi opet pogađa! Bivši napadač Zvezde i posle porodične tragedije strelac (VIDEO)

16.10.2022

15:48

0

Norvežaninu je ovo treći pogodak od dolaska iz Beograda

Borndbi - Copyright Printscreen/Youtube/ Yonathan Osvaldo

Ohi Omoijuanfo je dao treći gol od kada je u Brondbi stigao iz Crvene zvezde. Norveški napadač je u utakmici prvenstva Danske doveo svoj tim u vođstvo od 1:0, već u desetom minutu.

Ipak, Kopenhagen je izjednačio u osmom minutu sudijske nadoknade u drugom poluvremenu. Strelac je bio Roni Bargđi. Za kpnačnih 1:1.

Ohiju je pre nekoliko dana preminuo nećak, što je on i podelio na društvenim mrežama. Ipak, dovoljno se oporavio psihički, da zaigra i da bude strelac.

Posle meča 13. kola, Brondbi je osmi na tabeli sa samo bodom manje od Kopenhagena.