Sergej razmontirao Kremoneze, pa neobičnom proslavom nagovestio lepu vest (VIDEO)

18.09.2022

14:39

0

sergej - Copyright Instagram printscreen

Sergej Milinković-Savić nastavlja da briljira u Seriji A. Vezni igrač reprezentacije Srbije predvodi Lacio do sigurne pobede u gostima protiv Kremoneza (0:3, 60. minut meča) sa golom i asistencijom za vodeći pogodak Ćira Imobilea.

Iako golu uvek treba dati veći značaj, ipak je sjajni potez kod dodavanja za najisturenijeg bio možda i najlepši momenat utakmice. Milinković-Savić je prihvatio loptu na sredini terena, a onda je jednim "lažnjakom" sakrio svoju nameru da će pas ići ka Imobileu.

Kada je lopta došla do iskusnog centarfora, već je bilo kasno za reakciju koja bi sprečila vođstvo gostiju.

U 46. minutu Sergej se i sam upisao u strelc, jer je jedan odbitak posle šuta Radua spretno sproveo iza leđa golmana domaćeg tima.

Sergej je prvi gol i petu asistenciju ove sezone u Seriji A proslavio sa cuclom u ustima. Da li se prinova očekuje u kući Milinković-Savić ili je ovo bila posveta nekom drugom, saznaće se ubrzo.