0

Još jedna odlična partija izabranika Žarka Lazetića i novi problemi za ekipu Mladosti

Fudbaleri TSC-a - Copyright FK TSC

Fudbaleri TSC igraju dobar i efikasan fudbal, a njihove kolege iz Mladosti ii Lučana su u krizi.

Tako je izgledalo pre utakmice 12. kola Superlige, tako izgleda i posle nje. TSC je protutnjao kroz Lučane i sa 5:2 savladao domaćina.

Već u 15. minutu gosti su vodili preko Gorana Antonića i Saše Jovanovića, a nadu navijačima Mladosti doneo je Nikola Jojić u finišu prvog poluvremena.

Tada je na scenu stupio Ifet Đakovac i sa dva gola (53. i 56. minut) razoružao domaćina. Postigla je Mladost još jedan gol preko Đorđa Gordića u 63. minutu, da bi konačan rezultat postavio Petar Ratkov u 81.

Izabranici trenera Žarka Lazetića nastavili su sa odličnim igrama i bar do nedelje će deliti prvo mesto sa Crvenom zvezdom na tabeli Superlige.