Ovo su Zvezdinih košmarnih pet minuta u Trabzonu! Isključenje Kangve, pa surova kazna za grešku Kange! (VIDEO)

15.09.2022

18:29

0

Crveno-beli u sve težoj situacji u Turskoj

Screenshot 2022-09-15 at 20.24.06 - Copyright Printscreen/Twitter

Zvezda je na konopcima u Turskoj. U drugom kolu Lige Evrope gubi u Turskoj od Trabzona 2:0 i na to ima i igrača manje na terenu.

Hamšik je u prvoj trećini meča doveo domaćina u vođstvo, da bi u 63. minutu Kangva veoma neoprezno startovao na sredini terena zbog čega je zaradio drugi žuti karton.

Kao da to nije bilo dovoljno crveno-belima, posle samo pet minuta ponovo su surovo kažnjeni za sopstvenu grešku. Kanga se poigravao na dvadesetak metara od svog gola, izgubio je loptu, koja je ekspresno stigla od Trezegea za veoma efektan gol kojim su verovatno iščezle nade srpskog šampiona da može sa povoljnim rezultatom da se vrati za Beograd.