21:50

0

Turski tim poražen golom u nadoknadi vremena u nacionalnom šampionatu

profimedia-0721207246 - Copyright Profimedia

U Superligi Turske, Trabzonspor, rival Crvene zvezde u 2. kolu u Ligi Evrope, poražen je na gostovanju Adani rezultatom 3:2.

Trabzon je pogotkom Bozoka izjednačio na 2:2 u 84. minutu, ali je primio gol u 4. minutu nadoknade i ostao bez bodova.

Domaćin je poveo preko Rodrigeza u 10. minutu, a Bakasetas izjednačio iz penala u 36. minutu. Badu Ndiaje je ponovo doneo Trabzonu probleme golom u 55. minutu. Vezista gostiju Umut Bozok doveo je svoj tim nadomak boda, ali je odbrana Trabzonspora matirana u poslednjim momentima i kao i protiv Ferencvaroša u prvom kolu Lige Evrope, poražena rezultatom 3:2.

Trabzonspor je igrao u sastavu: Čakir, Larsen, Bartra, Vitor Hugo, Elmali, Bakasetas, Gbamin (Hamšik), Trezege (Univar), Bozok, Bardi (Omur), Gomez.