GOOOOOL!!! Pogledajte kako je Rikardo uhvatio volej za Partizanovo vođstvo u Češkoj! (VIDEO)

18:20

0

Crno-beli napravili potpuni preokret

Screenshot 2022-09-08 at 20.18.44 - Copyright Printscreen/Arena sport

Podigao se Partizan kao Feniks u Češkoj. Gubili su crno-beli 2:0 na poluvremenu protiv Slovackog, od 22. minuta igraju sa igračem manje, ali u drugom poluvremenu potpuni preokret.

Dijabate je sa dva ekspresna gola na startu drugih 45 minuta poravnao rezultat, a od 62. Valjak vodi.

Potpuni preokret kreirao je trio Andrade, Dijabate i Rikardo, koji je golom doneo ogromno slavlje crno-belima.

Najpre je vezista sa ivice kaznenog prostora, sa desne strane, uputio centaršut, Dijabate je izgubio vazdušni duel, ali je lopta pala pred golgetera crno-belih koji je levom nogom uhvatio volej i zatresao mrežu domaćina…