Liverpul ponižen na Maradoni, ne pamte Crveni ovakvu bruku! Napoli pregazio vicešampiona Evrope! (VIDEO)

07.09.2022 | 20:53

Autor: G. F.

Bajern pokazao moć u Milanu, Barselona petardom počastila Čehe

Copyright Tanjug/AP Photo/Andrew Medićini

Loš početak sezone Liverpula postao je još gori! Poraz od Napolija u Napulju na otvaranju Lige šampiona i nije tako strašna stvar, ali način na koji je do poraza došlo... E to je velika bruka za Jirgena Klopa i njegovu ekipu!

Veoma brzo su svi mogli da shvate šta će se dešavati na stadionu Dijego Armnado Maradona. Posle 5 minuta Napoli je vodio golom Zelinskog sa bele tačke, a već u 19. je Viktor Osimen propustio priliku da sa bele tačke duplira prednost.

Ipak, nisu navijači domaćeg tima dugo čekali da se mreža iz leđa golmana Alisona ponovo zatrese. Igrao se 31. minut kada je Angisa pogodio za 2:0, a 44. kada je mladi Đovani Simeone postigao gol na svom debiju.

Dali su Napolitanci gol i u 47. minutu, a ponovo je Zelinski bio strelac. Čast Liverpula odbranio je, ako se tako može reći, Luis  Diaz golom u 49. minutu.

Odličan utisak ostavili su i fudbaleri minhenskog Bajerna koji su u najavi teško gostovanje Interu u Milanu rešili sa 2:0, a oba gola postigao je Liroj Sane.

O drugom će se dugo pričati! Dupli pas Sanea i Komana, pa još jednom dupli pas Sanea i Komana i duplirano vođstvo nemačkog šampiona. Prava fudbalska lepotica!

Barselona je demonstrirala silu u duelu sa Viktorijom Plzenj. Het-trik Levandovskog, po gol Kesija i Toresa obeležili su veče na Nou Kampu. Strelac za goste bio je  Sikora.