Majstorstvo u pet poteza: Osam sekundi treba Mbapeu pored Mesija da zatrese mrežu (VIDEO)

21.08.2022

20:51

0

PSŽ razbio Lil

mbape - Copyright Tanjug/AP

U meču 3. kola francuske Lige 1, između ekipa PSŽ i Lila bolji je bio aktuelni šampion porazivši katastrofalno tim trenera Paola Fonseke rezultatom 7:1.

Sve je bilo jasno već posle osam sekundi, kada je Mbape pogodio mrežu gostiju na asistenciju Lea Mesija.

U 28. minutu istakao se i sam Argentinac posle dodavanja Nuno Mendeša. Da gostima preti katastrofa moglo se pretpostaviti 11 minuta kasnije. Hakimi je doneo 3:0, da bi se onda uključio i Nejmar prvo pogotkom u 44. minutu, a potom i u 52.

U 54. Lil je uspeo da postigne utešni gol preko Bambe, ali je u 66, pa u 86. minutu Mbape došao do het-trika.

PSŽ posle prva tri kola ima maksimalnih 9 bodova i osamio se na tabeli. U narednom kolu ekipa se sastaje sa Monakom.