Čuka je zapretila, ali je kvalitet ipak na drugoj strani! Tvente rutinski izašao na kraj sa srpskim timom (VIDEO)

11.08.2022 | 18:56

Autor: G. F.

Domaćini bili u problemu desetak minuta, a onda pokazali da su bolji od srpskog tima

Iz tabora Čukaričkog poručivali su pred revanš meč sa Tventeom da bez obzira na minus od dva gola iz beogradskog duela u Holandiju idu da se nadigravaju!

I ispunili su obećanje. Hrabro su se suprotstavili realno kvalitetnijem rivalu i ponovo izgubili sa 4:1.

Ali nije bilo svejedno domaćem timu na početku susreta. Žestoko su pritisli fudbaleri iz Beograda, pa čak i poveli posle sedam minuta igre. Delovalo je da su veoma blizu drugog gola, a onda je usledila greška u odbrani i Tvente je izjednačio.Pred kraj prvog poluvremena još jedno "spavanje" u defanzivi i preokret na ipak realnih 2:1.

I  to bi, ako se sve uzme u obzir, i bio odgovarajući rezultat, ali je Colis sa dva gola potopio Brđane i pokvario inače sasvim solidan utisak koji je ostavio naš tim.

Tvente - Čukarički 4:1, ukupno 7:2. Za kraj evropske priče našeg predstavnika u kvalifikacijama za Ligu konferencija.