Nišlije, ovo već frustrira! Radnički i u Lučanima ispustio pobedu u nadoknadi vremena!

21:26

0

Štulić i Bojović po dva puta u metu

6212811d40514-0MAR51 - Copyright MN Press

Mladost i niški Radnički odigrali su su u Lučanima 2:2 i nakon pet odigranih kola u Mozzart Bet Superligi i dalje su bez pobede.

Gostima je čitav plen iz Lučana izmakao u poslednjim momentima meča, Ajdar je igrao rukom u kazenom prostoru, a Milan Bojović bio precizan iz penala i doneo bod svom timu.

Gosti su rano poveli, već nakon prve ozbiljnije akcije i centaršuta u kazenom prostoru dobro je reagovao Nikola Štulić sa sedam metara zahvatio je loptu glavom i matirao Samčevića.

Štoper Radničkog Mbori Jamkam u 34. minutu igrao je rukom u šesnaestercu, dosuđen je jedanaesterac koji je Milan Bojović realizovao i izjednačio na 1:1.

Za skriveni jedanaesterac Jamkam se iskupio u 61. minutu. Sa centra je poslao dubinsku loptu do Nikole Štulića na levoj strani, usledio je precizan šut napadača gostiju u suprotan ugao za novo vođstvo Nišlija, koji su još jednom na neverovatan način ostali bez pobede u poslednjim sekundama meča, kao nedavno u revanšu kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Gzire na "Čairu".