CSKA pokvario debi Zdjelara! Gajićeva asistencija i 2:0 nedovoljni za pobedu Armije!

31.07.2022 | 14:35

Doskorašnji kapiten Partizana odigrao poslednjih 20-ak minuta meča

Copyright Profimedia

CSKA iz Moksve je prosuo dva boda u Novgorodu, "armejci" su vodili 2:0 protiv Nižnjeg, promašili su neke zicere, da bi u poslednjih pola sata domaćin preko Sulejmanova sasvim zasluženo stigao do 2:2. Meč je asistencijom obeležio Milan Gajić, a za CSKA je debitovao i Saša Zdjelar u poslednjih 20 minuta.

Dobro igra CSKA ove sezone, u Novgorodu je je grešku Aleksandrova krunisao golom već u 14. minutu. Mukin je lepo poslao loptu iza leđa odbrane, a iskusni Fedor Čalov je rutinski prosledio u mrežu iskosa sa desne strane.

Milan Gajić igra odlično za "armejce", kontorliše celu desnu stranu, ali i izvodi prekide. U 22. minutu je odlično centrirao a Kučajev je udarcem glavom duplirao prednost Moskovljana.

Umesto da CSKA ima ubedljiviju prednost, domaćin je u nastavku zaigrao mnogo bolje i preko rezerviste Sulejmanova u 60. smanjio prednost gostiju.

Trener Vladimir Fedotov je u 76. minutu na teren poslao i poslendje pojačanje Sašu Zdejelara. Bivši kapiten Partizana je imao samo dva treninga sa ekipom i sigurno je da će mu biti potrebno malo vremena za uigravanje.

Iskusni golman CSKA Igor Akinfeev je pre izjednačujućeg gola u dva navrata sačuvao svoju mrežu, ali u 85. minutu nije imao šansu posle sjajnog skoka u šuta glavom Sulejmanova.

Mogao je CSKA do sva tri boda, Zabolotnji se orbukao jer je sa nekoliko metara poslao loptu pored stative.

var player = new Clappr.Player({source: "https://media-24sedam.ott.solutions/media-24sedam/video_content/64c3d6126c143cbbdfa2636a/2022/05/01/64c4e9adb45738d81958c559/uhd/64c4e9adb45738d81958c559.mp4/playlist.m3u8",parentId:"#VMS_64c4e9adb45738d81958c559",poster:"https://cdn.brid.tv/live/partners/20325/snapshot/1013148_th_1652636914.jpg",playback: {preload: 'metadata',controls: false,playInline: true,recycleVideo: Clappr.Browser.isMobile,crossOrigin: 'anonymous',externalTracks: []}});