Ovo će biti godina Luke Jovića! Srbin ekspresno golgeterski oživeo u Fiorentini! (VIDEO)

17:50

0

Mladi napadač postigao još jedan gol u dresu Viole

luka jović u dresu fiorentine - Copyright Printscreen/YouTube/ACF Fiorentina

Ako je suditi po startu fudbalskog života u Firenci, ovo će biti godina Luke Jovića. Mladom srpskom napadaču kao da su spali okovi s nogu kada je završio epizodu u madridskom Realu, a koliko mu prija dolazak u Fiorentinu vidi se već na startu priprema.

Tri nastupa je reprezentativac Orlova upisao u dresu „viole“, a već je postigao sedam golova. Poslednji na današnjem prijateljskom duelu sa niželigašem Trentom, koji su „ljubičasti“ dobili 4:1.

Luka je u igru ušao u drguom poluvremenu, a gol je postigao i uz dozu sreće. Pošto je odlično ispratio akciju saigrača po levoj strani, Jović je dobio loptu na desetak metara od gola. Šutirao je iz prve i uz malu pomoć jednog od defanzivaca rivala prevario golman Trenta.

Podsetimo, Jović je već na premijeri u Fiorentini postigao četiri gola i to za poluvreme, da bi u drugom pripremnom duelu dva puta tresao mrežu rivala.